Model pavilónu Expo 2015, Expo-Bulletin a špeciálny web venovaný českému pavilónu

28.11. 2014 | Miláno

K tomu, aby sme ukázali laickej i odbornej verejnosti konečnú schválenú verziu českého pavilónu EXPO 2015, ktorý budujeme v Miláne, sme vytvorili presný model. Model bude sprevádzať všetky prezentačné akcie týkajúce sa predstavenia pripravenosti krajín zúčastňujúcich sa tejto prestížnej akcie. Model má už za sebou prvé premiéru. V rámci prezentácie účastníkov svetovej medzinárodnej výstavy priemyslu a kultúry EXPO 2015 v Miláne bolo vidieť aj spoločnosť KOMA, ktorá je generálnym dodávateľom českého pavilónu. V priestoroch Európskeho parlamentu v Bruseli bol vystavený model českého pavilónu. Osobne ho účastníkom predstavil generálny komisár JF Potužník. Ďalším konaním boli prítomní aj riaditeľ výstavby Ladislav Slámečka so zástupcami talianskych projektantov Progeca. Súčasťou širšej prezentácie bol KOMA modul, ktorý bol vystavaný v Bruseli v Pražskom dome. Sme veľmi potešení, že o spoločnosti KOMA je počuť a je ju vidieť aj v centre európskeho diania.

K väčšej informovanosti priebehu výstavby pavilónu, sme vytvorili microsite http://www.pavilon-expo2015.cz/cs. Tu nájdete ako informácie z priebehu výstavby, tak zaujímavosti viažuce sa k výstave EXPO. Nájdete tu i históriu a zaujímavosti zo všetkých pavilónov pre Expo, ktorých sa naša krajina zúčastnila.

Ďalšou aktivitou v prezentácii a zaujímavosťou pavilónu EXPO je vydanie prvého čísla špeciálneho Expo-Bulletinu. Máme v pláne ešte do otvorenia pavilónu vydať ďalšie tri čísla. Výstavbou pavilónu  a vydávaním špeciálneho Expo-Bulletinu  naša aktivita nebude končiť. Budeme Vás informovať o väčšine kultúrnych a sprievodných akcií, rovnako tak budeme mapovať rozobratie pavilónu a život pavilónu po výstave.

Model pavilónu Expo 2015,  Expo-Bulletin a špeciálny web venovaný českému pavilónu
späť na zoznam e-bulletinu

Novinky

Modulárne materské škôlky

01.09. 2021

Kliknite TU materska-skola.info

Viac informácií
Akciové kontajnery 2021

01.09. 2021

Akciové kontajnery 2021

Viac informácií